Dienuko komanda

Viktorija

Auklė

Gerumas bei rūpestingumas yra kiekvieno žmogaus prigimtinė dalis. Juk paprastai vaikai stengiasi elgtis tinkamai, o kuo skiriasi „geras“ elgesys nuo „blogo“, ką reiškia dalintis gerumu, ištiesti pagalbos ranką ir kt. supranta tik per asmeninę patirtį. Vis dėlto, jeigu priimtinų elgesio, veiksmų, normų vaikams neskatinam ar jų ugdymui skiriam per mažai dėmesio, laiko ir pastangų, šios normos gali pradėti nykti. F. Eriksonas teigia, kad vaikas gimsta geras, tačiau neugdomas gerumas gali taip ir nepasireikšti. Todėl svarbiausia jo raidoje – aplinka. Tik savo elgesiu galime rodyti mažyliui deramą pavyzdį, teisingus elgesio modelius. Tik jausdamas mūsų meilę, švelnumą, atsidavimą jis gali tapti pilnaverte asmenybe.

Vitalija

Auklėtoja

Kasdien darau tai, apie ką svajojau nuo mažiausių dienų. Esu atvira, nuoširdi, nebijanti iššūkių. Jau pirmą kartą įžengusi pro duris pajaučiau namų dvasią. Tada pagalvojau, kad šio darželio aplinka paprasta, jauki, natūrali, bet juk iš tikrųjų mažiems vaikams ir nereikia jokių įmantrybių! Jiems svarbu suaugusiojo vidinė šiluma, apkabinimas, padrąsinantis žodis. Ne tik vaikai auga su mumis, bet ir mes su jais!❤️

Eglė

Direktorė

Kai esi mama, negali galvoti tik apie save. Mama viską apsvarsto du kartus: vieną kartą už save, kitą kartą už savo vaiką. (S. Loren) Vaikai – tai maži stebuklai, mūsų širdyje užimantys daugiausia vietos. Nuoširdūs, išdykę, gražūs, jie verti ne tik mūsų rūpesčio, bet ir pastangų būti pažinti, todėl reiktų žvelgti giliau, ką reiškia būti vaiku, o ne tik į tai, ką reiškia vaiką auginti. Leiskime vaikui augti!